Nowe szczegóły o Calisia Kalisz

Deweloper odpowiedzialny za budowę galerii Calisia Kalisz, Antan Development Polska, informuje na swojej stronie o szczegółach projektu budowy. Budynek, położony przy ulicach Młynarskiej, Serbinowskiej i Wojska Polskiego dysponował będzie powierzchnią około 30 tys. metrów kwadratowych i bardzo dużym parkingiem, liczącym około 1000 miejsc postojowych.  Wiemy już także, że w ramach projektu powstanie także kino.

Atrakcyjna lokalizacja z dobrym dostępem do centrum miasta i okolicznych dużych osiedli mieszkaniowych zapowiada sukces inwestycji. Warto podkreślić, że Kalisz jest jednym z najważniejszych miast regionu, a do większych miast oddziela go odległość aż stu kilometrów. Z pewnością znajdzie się więc wielu klientów do korzystania z usług Galerii Calisia Kalisz.

Uznany deweloper posiadający niemały kapitał, wzorowo położona działka i usytuowanie to niewątpliwe zalety galerii Calisia Kalisz, jednak na tym nie kończą się dobre wiadomości dla mieszkańców Kalisza. Inwestor zapowiada, że obiekt będzie cechował się nowoczesnością i oryginalnym oraz nowatorskim wykonaniem. Zapowiada się więc niemałe udogodnienie i nowe, atrakcyjne miejsce spotkań dla okolicznych mieszkańców.

Jedna myśl nt. „Nowe szczegóły o Calisia Kalisz

  1. Pudzian

    i okolicznych dużych osiedli mieszkaniowych.
    Jak byście budowali na obecnych działkach Widok/Kaliniec to dopiero super osiedle :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.